Fair Ideas
Informatyka to nasza pasja
Poznaj nasz zespół

O nas

Serwisy www

Dziś wszystko musi być online. Czy to prosta strona www, czy też zaawansowany serwis internetowy - znamy się na tym. Zajmujemy się technologiami takimi jak Bootstrap, CSS, HTML, PHP, Python czy JavaScript.

Aplikacje mobilne

Czym byłby dzisiejszy świat bez urządzeń mobilnych? Na pewno nie byłby tak dobrze skomunikowany. Zajmujemy się tworzeniem natywnych aplikacji pod system Android.

Aplikacje desktopowe

Nic nie zastąpi mocy obliczeniowej komputera oraz wygody jego użytkowania. Dlatego języki takie jak C++, C# oraz Java także leżą w kręgu naszych zainteresowań.

Zespół


Tomasz Słuszniak

Student Informatyki na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Na co dzień interesuje się fotografią, grafiką oraz produkcją filmową i obróbką wideo.
Java Android Objective-C iOS C++ HTML CMS Python

Piotr Muzyczuk

Na co dzień student wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Kierunek: informatyka. Ma już na swoim koncie kilka autorskich projektów.
PHP JavaScript HTML5 CSS3 C# MySQL

Projekt

 • Wszystkie komunikaty w jednym miejscu

  Nie musisz już przeglądać wielu stron www by zorientować się co dzieje się na uczelni! Serwis zbiera komunikaty z takich miejsc jak strony wydziałowe, strona główna PW czy strony SJO i SWFiS oraz wyświetla je w jednym miejscu.

 • Dostęp do materiałów

  Ogłoszenia to nie wszystko. Za pośrednictwem serwisu możesz mieć dostęp do materiałów przedmiotów na które uczęszczasz, planu lekcji czy kalendarium roku szkolnego.

 • Wszelkie strony www

  Nie jesteś ograniczony tylko do portali politechniki. Możesz dodać także odnośniki do wszelakich często wykorzystywanych przez Ciebie do nauki stron intenetowych.

 • Aplikacja mobilna

  Serwis ma także swoją aplikację mobilną. Z nią, nawet gdy nie masz czasu by zerknąć na listę komunikatów, nic nie przeoczysz. Aplikacja powiadomi Cię sama, gdy na którejś z obserwowanych stron pojawi się nowy komunikat. Poza tym, z aplikacji będziesz miał dostęp do tych samych zasobów co za pośrednictwem strony internetowej serwisu.

 • Personalizacja

  Każdy użytkownik ma swoje konto, gdzie po zalogowaniu może zdecydować do jakich materiałów chce mieć dostęp.

 • Platforma Informacyjnej Współpracy Ogólnowydziałowej

Pozostałe inicjatywyInspiring Hackathon

31 marca 2017 roku Fair Ideas wraz z gościnnie zasilającą jego szeregi Magdaleną Wójcik wziął udział w hackathonie organizowanym przez Inspiring Solutions oraz Bank Zachodni WBK i firmę Teradata. Wydarzenie miało tematykę big data i analityki bankowej. 24 godzinny wysiłek okazał się owocny, zespół zajął pierwsze miejsce.BEST Hacking League

27 maja 2017 zespół Fair Ideas uczestniczył w roli mentorów w hackathonie organizowanym na Politechnice Warszawskiej przez Stowarzyszenie Studentów BEST we współpracy z BSH, PWC oraz Netcompany.Brainathon

21 kwietnia 2018 Tomasz Słuszniak wraz z Adamem Gotlibem wzięli udział w organizowanym przez Neuro Device Group oraz firmę G.Tec Neurotechnology hackathonie poświęconym tematyce neuroinformatyki. Co ciekawe, zdecydowali się dołączyć do dwóch różnych zespołów. Wydarzenie miało miejsce w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym. Uczestnicy wykorzystując specjalistyczny sprzęt analizowali fale mózgowe wybranych osób i na tej podstawie implementowali rozwiązania będące w stanie rozpoznać odpowiednie impulsy i wykorzystać je do sterowania wybranymi systemami. Efektem rywalizacji było zajęcie przez drużynę Adama wśród wszystkich zespołów pierwszego miejsca, natomiast drużyna Tomka zdobyła drugie.

Partnerzy: